Celokeramické náhrady

Vysoce estetické zirkonové korunky nebo můstky, bez použití kovu. Model zubu je vytvořen v počítačovém programu, který umožní následnou výrobu ve vlastním frézovacím stroji s vysokou přesností. 


Metalokeramické náhrady

Korunky nebo menší či větší můstky jsou fixní zubní náhrady na kovové konstrukci. Jsou pevné, odolné a estetické. Výrobu konstrukce zajišťujeme tradiční metodou ztraceného vosku, a laserovým sintrováním ve frézovacím centru. 


Snímatelné náhrady

Vyrábíme různé typy snímacích zubních náhrad (částečné SN, celkové SN klasické, hybridní a imediátní, skeletové SN). Nejčastěji využíváme velmi lehký a flexibilní plast FLEXITE. 


Hybridní náhrady

Celkové zubní náhrady, které se v ústech upevňují do kořenů vlastních zubů nebo na implantáty. 


Nejmodernější technologie

V naší laboratoři používáme vlastní CAD/CAM přístroje, intraorální skener 3Shape a tiskneme 3D modely. 
Objednávka intraorálního skenování přímo ve vaší ordinaci. Více informací zde. 


Kvalitní materiály

Používáme pouze vybrané, špičkové materiály. Jako například STYLE, E-max, Inline. Našimi dodavateli jsou IVOCLAR, AMANN GIRRBACH, HENRY SCHEIN, INTERDENT. 


Vlastní doprava

Našimi klienty jsou ordinace z Prahy, Středočeského kraje i ze severu Čech. Odvoz řešíme vlastní dopravou každý pracovní den. Není tedy nic jednoduššího než si odvoz otisků objednat. Tato služba je zdarma. 


Rychlost

Díky promyšlenému procesnímu systému a moderním technologiím jsme schopni dodat hotové práce do 5 pracovních dní od přijetí podkladů do laboratoře. 


×

Make an appointment and we’ll contact you.